| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 13 | 14.7 | 30.3 | 2.7 | 5.7 | 47.3 | 2.2 | 6.5 | 34.5 | 2.6 | 4.2 | 63 | 3.6 | 0.8 | 4.4 | 3 | 1.9 | 2.5 | 5.4 | 4.6 | 0.2 | 0.5 | 21.5 | |||||||||
| Total | 13 | 13 | 191 | 394 | 35 | 74 | 47.3 | 29 | 84 | 34.5 | 34 | 54 | 63 | 47 | 10 | 57 | 39 | 25 | 32 | 70 | 60 | 2 | 6 | 280 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 13 | 19.4 | 40 | 3.6 | 7.5 | 47.3 | 2.9 | 8.5 | 34.5 | 3.5 | 5.5 | 63 | 4.8 | 1 | 5.8 | 4 | 2.5 | 3.2 | 7.1 | 6.1 | 0.2 | 0.6 | 28.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 13 | 13 | 191 | 394 | 111.68 | 89.48 | 22.2 | 52.19 | 49.68 | 23.83 | 208 | 0.92 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 92/175 | 52.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 8/21 | 38.1% |
| • Közeli 2 pontos közép | 7/28 | 25% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 5/14 | 35.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/8 | 12.5% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/8 | 25% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/8 | 37.5% |
| • 3 pontos bal sarok | 6/14 | 42.9% |
| • 3 pontos bal | 26/81 | 32.1% |
| • 3 pontos közép | 13/44 | 29.5% |
| • 3 pontos jobb | 33/80 | 41.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 6/20 | 30% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2164 | 2026. 04. 18. |
|
DEAC | 79 –67 | * | 13 | 30 | 2 | 5 | 40 | 2 | 7 | 28.6 | 3 | 4 | 75 | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 | 3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 21 | |||
| 2164 | 2026. 04. 21. |
|
DEAC | 85 –82 | * | 13 | 35 | 3 | 3 | 100 | 2 | 9 | 22.2 | 1 | 1 | 100 | 8 | 0 | 8 | 1 | 1 | 3 | 4 | 11 | 0 | 1 | 29 | |||
| 2164 | 2026. 04. 24. |
|
DEAC | 104 –71 | * | 14 | 28 | 3 | 4 | 75 | 1 | 2 | 50 | 5 | 6 | 83.3 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 6 | 4 | 0 | 0 | 24 | |||
| 2164 | 2026. 04. 27. |
|
DEAC | 75 –73 | * | 7 | 32 | 0 | 7 | 0 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 4 | 2 | 6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 12 | |||
| 2164 | 2026. 04. 29. |
|
DEAC | 102 –78 | * | 23 | 34 | 4 | 7 | 57.1 | 4 | 9 | 44.4 | 3 | 7 | 42.9 | 3 | 2 | 5 | 7 | 5 | 3 | 7 | 6 | 0 | 0 | 31 | |||
| 2165 | 2026. 05. 02. |
|
Falco KC Szombathely | 97 –79 | * | 8 | 31 | 2 | 5 | 40 | 1 | 5 | 20 | 1 | 4 | 25 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 9 | 4 | 0 | 0 | 12 | |||
| 2165 | 2026. 05. 05. |
|
Falco KC Szombathely | 81 –91 | * | 27 | 33 | 4 | 9 | 44.4 | 4 | 10 | 40 | 7 | 11 | 63.6 | 4 | 0 | 4 | 8 | 2 | 3 | 8 | 4 | 0 | 0 | 34 | |||
| 2165 | 2026. 05. 08. |
|
Falco KC Szombathely | 93 –92 | * | 12 | 32 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 5 | 20 | 5 | 6 | 83.3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 4 | 3 | 7 | 4 | 0 | 1 | 19 | |||
| 5473 | 2026. 05. 14. |
|
Atomerőmű SE | 88 –80 | * | 15 | 33 | 2 | 8 | 25 | 3 | 9 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 4 | 2 | 6 | 5 | 1 | 3 | 4 | 5 | 1 | 1 | 23 | |||
| 5473 | 2026. 05. 17. |
|
Atomerőmű SE | 113 –92 | * | 21 | 28 | 5 | 6 | 83.3 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 4 | 50 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 25 | |||
| 5473 | 2026. 05. 20. |
|
Atomerőmű SE | 85 –83 | * | 2 | 15 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | 7 | |||
| 5473 | 2026. 05. 23. |
|
Atomerőmű SE | 77 –71 | * | 18 | 32 | 4 | 7 | 57.1 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 3 | 33.3 | 6 | 1 | 7 | 0 | 2 | 3 | 6 | 4 | 0 | 1 | 23 | |||
| 5473 | 2026. 05. 25. |
|
Atomerőmű SE | 73 –66 | * | 18 | 31 | 3 | 8 | 37.5 | 3 | 5 | 60 | 3 | 4 | 75 | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 20 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. B Piros | 24 | 24 | 18.8450 | 28.2677 | 495 | 7.9190 | 5050 | 2.253 | 6.1146 | 36.336.3 | 4.2101 | 5.6134 | 75.475.4 | 3.276 | 1.229 | 4.4105 | 3.584 | 372 | 2.355 | 5.3128 | 4.6110 | 0.37 | 0.37 | 24.6591 | |||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport | 26 | 26 | 16.5430 | 32.2836 | 3.283 | 7.3190 | 43.743.7 | 2.155 | 6155 | 35.535.5 | 3.899 | 5.7147 | 67.467.4 | 3.282 | 0.718 | 3.8100 | 251 | 2.257 | 2.463 | 6156 | 4.7122 | 0.26 | 0.616 | 21.3553 | |||
| 2026/2027 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 3 | 1 | 515 | 20.361 | 13 | 39 | 33.333.3 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 1.75 | 39 | 13 | 2.37 | 26 | 26 | 0.31 | 0.31 | 7.322 | |||
| 2 szezon |
|
Kaposvári KK | 50 | 50 | 17.6880 | 30.21513 | 3.6178 | 7.6380 | 4746.8 | 2.2108 | 6301 | 35.935.9 | 4200 | 5.6281 | 71.371.2 | 3.2158 | 147 | 4.1205 | 2.7135 | 2.6129 | 2.4118 | 5.7284 | 4.6232 | 0.313 | 0.523 | 22.91144 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 3 | 1 | 515 | 20.361 | 13 | 39 | 33.333.3 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 1.75 | 39 | 13 | 2.37 | 26 | 26 | 0.31 | 0.31 | 7.322 | ||||
| Összesítés | 53 | 51 | 13.4895 | 26.91574 | 2.7181 | 6.1389 | 44.746.5 | 1.8111 | 5.6315 | 31.935.2 | 2.7200 | 3.7281 | 71.371.2 | 2.4161 | 0.949 | 3.3210 | 2.8144 | 2.1132 | 2.3125 | 4.4290 | 3.8238 | 0.314 | 0.424 | 17.71166 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 9 | 18.9170 | 27.6248 | 4.339 | 6.861 | 63.963.9 | 2.220 | 6.155 | 36.436.4 | 3.632 | 4.238 | 84.284.2 | 3.330 | 0.65 | 3.935 | 2.724 | 2.422 | 2.321 | 4.742 | 4.944 | 0.22 | 0.11 | 25.8232 | |||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 13 | 13 | 14.7191 | 30.3394 | 2.735 | 5.774 | 47.347.3 | 2.229 | 6.584 | 34.534.5 | 2.634 | 4.254 | 6363 | 3.647 | 0.810 | 4.457 | 339 | 1.925 | 2.532 | 5.470 | 4.660 | 0.22 | 0.56 | 21.5280 | |||
| 2 szezon |
|
Kaposvári KK | 22 | 22 | 16.8361 | 28.9642 | 3.574 | 6.2135 | 56.354.8 | 2.249 | 6.3139 | 35.435.3 | 3.166 | 4.292 | 73.771.7 | 3.577 | 0.715 | 4.192 | 2.863 | 2.247 | 2.453 | 5112 | 4.8104 | 0.24 | 0.37 | 23.7512 | ||||
| Összesítés | 22 | 22 | 16.8361 | 28.9642 | 3.574 | 6.2135 | 56.354.8 | 2.249 | 6.3139 | 35.435.3 | 3.166 | 4.292 | 73.771.7 | 3.577 | 0.715 | 4.192 | 2.863 | 2.247 | 2.453 | 5112 | 4.8104 | 0.24 | 0.37 | 23.7512 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 1 | 1414 | 2929 | 11 | 55 | 2020 | 44 | 66 | 66.766.7 | 00 | 22 | 00 | 33 | 33 | 66 | 11 | 22 | 33 | 44 | 33 | 00 | 11 | 1818 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 1 | 1 | 1414 | 2929 | 11 | 55 | 2020 | 44 | 66 | 66.766.7 | 00 | 22 | 00 | 33 | 33 | 66 | 11 | 22 | 33 | 44 | 33 | 00 | 11 | 1818 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1414 | 2929 | 11 | 55 | 2020 | 44 | 66 | 66.766.7 | 00 | 22 | 00 | 33 | 33 | 66 | 11 | 22 | 33 | 44 | 33 | 00 | 11 | 1818 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 33 | 33 | 18.8620 | 28925 | 4.1134 | 7.6251 | 53.453.4 | 2.273 | 6.1201 | 36.336.3 | 4133 | 5.2172 | 77.377.3 | 3.2106 | 134 | 4.2140 | 3.3108 | 2.894 | 2.376 | 5.2170 | 4.7154 | 0.39 | 0.28 | 24.9823 | |||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 40 | 40 | 15.9635 | 31.51259 | 3119 | 6.7269 | 44.244.2 | 2.288 | 6.1245 | 35.935.9 | 3.3133 | 5.1203 | 65.565.5 | 3.3132 | 0.831 | 4.1163 | 2.391 | 2.184 | 2.598 | 5.8230 | 4.6185 | 0.28 | 0.623 | 21.3851 | |||
| 2026/2027 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 3 | 1 | 515 | 20.361 | 13 | 39 | 33.333.3 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 1.75 | 39 | 13 | 2.37 | 26 | 26 | 0.31 | 0.31 | 7.322 | |||
| 2 szezon |
|
Kaposvári KK | 73 | 73 | 17.31255 | 29.82184 | 3.5253 | 7.2520 | 49.148.6 | 2.2161 | 6.1446 | 36.136.1 | 3.7266 | 5.1375 | 71.570.9 | 3.3238 | 0.965 | 4.2303 | 2.8199 | 2.5178 | 2.4174 | 5.5400 | 4.6339 | 0.217 | 0.431 | 23.11674 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 3 | 1 | 515 | 20.361 | 13 | 39 | 33.333.3 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 1.75 | 39 | 13 | 2.37 | 26 | 26 | 0.31 | 0.31 | 7.322 | ||||
| Összesítés | 76 | 74 | 13.21270 | 26.62245 | 2.7256 | 5.8529 | 46.448.4 | 1.8164 | 5.6460 | 32.135.6 | 2.5266 | 3.4375 | 71.570.9 | 2.5241 | 0.867 | 3.3308 | 2.8208 | 2181 | 2.4181 | 4.3406 | 3.8345 | 0.318 | 0.432 | 17.81696 | ||||||